15.07.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі уже відкрили дитячі садки, в Трускавці лише готуються до цього процесу

У Дрогобичі уже відкрили дитячі садки, в Трускавці лише готуються до цього процесу

15 липня у Дрогобичі відчинили свої двері для малечі три дошкільні освітні установи міста. Це - ЗДО №2 імені Кирила Селецького, ЗДО №13 «Казка», ЗДО №30 «Волошка». Окрім цього відкрито один садок у місті Стебник - ЗДО №35 «Колобок».

Про це інформує прес-служба ДМР. Дозвіл на відкриття садочків у місті напередодні дала Львівська обласна комісія ТЕБ та НС. Як запевняють у відділі освіти Дрогобича - впродовж наступних двох днів мають запрацювати ще 2 дитячі садки у місті Котермака: «Лелеченька» та «Полуничка».

Найперше у дошкільних установах відкрили середні та старші групи. Опісля запускатимуть навчально-виховний процес у наймолодших групах, запевняють освітяни Дрогобича. Перед відкриттям закладів дошкільної освіти усіх працівників протестували на коронавірусну інфекцію методом ІФА.

Натомість у курортному Трускавці дитячі садки до відкриття лише готують. Трускавецькі освітяни отримали рекомендації щодо дотримання всіх протиепідемічних норм в садках та ведуть підготовку цих закладів. Про дату відкриття садків у курортному місті наразі не відомо, інформацію обіцяють озвучити на днях, зазначають у міській раді.

Також відомо, що станом на 14 липня представниками Дрогобицького міського управління Держпродспоживслужби у Львівській області проведено комісійні обстеження дошкільних закладів Трускавця для визначення відповідності навчального процесу та його узгодження із протиепідеміологічними вимогами.

 

Ірина Романова

Фото ілюстративне


Социальные комментарии Cackle