31.03.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі складено 5 протоколів на громадян, які порушили карантин. А в Бориславі - нові підозри на коронавірус

У Дрогобичі складено 5 протоколів на громадян, які порушили карантин. А в Бориславі - нові підозри на коронавірус

Дрогобицьким відділом поліції складено 5 протоколів про порушення статті 44-3 закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», де йдеться про недотримання карантинних умов людьми, які прибули з країн, де лютує коронавірусна інфекція. Про це інформує сайт ДМР.

Таке нехтування законом тягне за собою накладення штрафу на порушників від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадовців – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Станом на 31 березня Дрогобицький відділ поліції щоденно моніторить та перевіряє дотримання режиму самоізоляції особами, які прибули з-за кордону. Вже здійснено перевірку 90 осіб із 300, які перебувають на обліку.

Тим часом у Дрогобичі комісія ТЕБ та НС під час чергового засідання, яке пройшло 31 березня, прийняла рішення про заборону користування спортивними, дитячими та дитячо-спортивними майданчиками на території міста Котермака з метою запобігання поширенню недуги серед населення. Для перевірки дотримання цієї заборони в місті організують роботу спеціальних мобільних груп. В продуктові магазини, аптеки та супермаркети людей закликають заходити лиш в масках.    

Додамо, станом на 31 березня з Дрогобиччини у Львівську інфекційну лікарню з підозрою на вірус шпиталізовано троє осіб з Борислава. Як поінформував мер Борислава Ігор Яворський на своїй сторінці у Фейсбук, до медиків звернулись мешканець міста та сім’я з трьох осіб. Бригадами екстреної медичної допомоги сім`ю доставили у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню на обстеження. Чоловік, який звертався по допомогу, не був госпіталізований через відсутність показів хвороби.

 

Наталя Зелена

 

 

Социальные комментарии Cackle