24.03.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі обіцяють ретельніше відслідковувати дотримання самоізоляції особами, що повернулися з-за кордону

У Дрогобичі обіцяють ретельніше відслідковувати дотримання самоізоляції особами, що повернулися з-за кордону

Таку інформацію повідомив керівник відділу охорони здоров’я Дрогобицької міської ради Володимир Чуба в онлайн ефірі кризового медіа-центру, що діє у стінах мерії.

За словами пана Чуби, сімейним лікарям направлятимуть списки людей, які нещодавно повернулися в місто Котермака з-за кордону. Подорожуючих просять пробути щонайменше 14 днів у самоізоляції. Сімейним лікарям буде доручено телефонувати таким особам, розпитувати про їхнє самопочуття та наголошувати, що самоізоляції вбереже їхніх рідних від ймовірного зараження недугою.

Окреме звернення висловив і міський голова Дрогобича Тарас Кучма, він закликав сусідів повідомляти про порушників карантину та людей, які прибули з Європи і вперто не дотримуються самоізоляції. В таких випадках слід телефонувати в поліцію. Також, за словами посадовця, у Дрогобицькому відділі поліції відкрито 3 кримінальні справи за розповсюдження неправдивої інформації та провокування панічних настроїв пов’язаних з коронавірусом. Тому у місті Котермака закликають поширювати лише офіційну інформацію з сайту ДМР та тих ЗМІ, які роблять посилання на офіційні заяви чиновників. 

Що стосується ситуації із кількістю хворих на коронавірус на Львівщині, то за даними Володимира Чуби, станом на 12.00 год 24 березня у Львівській інфекційній лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 40 осіб, коронавірус у них не підтвердився – такі дані тестів, у пацієнтів гострі вірусні інфекції. 

- Із підтверджених – лише 2 випадки на коронавірус на Львівщині. Що тішить – за останні 3 дні із Дрогобиччини не скеровано жодного пацієнта із підозрою на коронавірус. Це означає, що мешканці сумлінно дотримуються запровадженого в містах карантину. В пацієнта із Підбужа, який днями був відправлений у Львівську інфекційну лікарню на обстеження – коронавірус не підтвердився, тому радіємо, - повідомив пан Чуба.

Також, за словами Володимира Чуби, Дрогобич замовив 300 тестів на виявлення коронавірусу: їх днями мають передати поліклініці міста та стебницькій лікарні. Що стосується наявності апаратів для штучної вентиляції легень, які є актуальними на випадок лікування важких хворих, то Володимир Чуба зауважив – Дрогобич має 14 таких апаратів. Ще 14 сукупно назбирується в закладах нашого регіону, Борислава та Трускавця. Ці апарати на випадок масових захворювань будуть скеровувати в стебницьку інфекційну лікарню, якщо львівські лікарні на той час будуть переповнені пацієнтами. Загалом інфекційний відділ стебницького медзакладу може прийняти 35 пацієнтів, в загальному в лікарні можуть організувати понад 100 ліжко-місць.

На 10 днів інтенсивної роботи з хворими на коронавірус медиків Стебницької лікарні забезпечено 92 спеціальними захисними костюмами та респіраторами. Їхню кількість планують поповнити. Так, за словами пана Чуби, відкрито благодійні рахунки Стебницької лікарні та Дрогобицької міської лікарні №1. За цих кілька днів на рахунок Стебницької лікарні надійшло понад 13 тис грн від місцевих благодійників. За ці кошти будуть купляти деззасоби для медиків та засоби індивідуального захисту.

Наталя Зелена

Рахунки для благодійних внесків

КНП «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради

Код ЄДРПОУ: 13821460 у відділенні «Приватбанк»

МФО: 325321

Реєстраційний рахунок: UA633253210000026009053741710

 

КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» Дрогобицької міської ради

Код ЄДРПОУ: 13815703

Реєстраційний дзвониврахунок: UA883204780000026003924441669

АБ «Укргазбанк»

(благодійні внески, спонсорські допомоги)

 

Социальные комментарии Cackle