19.07.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі намагаються завадити провести концерт на підтримку лідера виборчих перегонів

У Дрогобичі намагаються завадити провести концерт на підтримку лідера виборчих перегонів

Передвиборчий штаб кандидата у народні депутати Романа Ілика заявляє про спроби завадити провести концерт в рамках ювілейного туру з нагоди 30-річчя гурту «Соколи» у Дрогобичі. Йдеться про захід, в якому також візьмуть участь талановиті діти Дрогобиччини. Концерт запланований сьогодні, 19 липня, у центрі міста. 

«Листа  на проведення заходу ми подали у Дрогобицьку міську раду ще 2 липня. Але, як виявилося, напередодні, 17 липня, всупереч нашої заявки, штаб Михайла Задорожного також подав заяву на проведення свого заходу на тій самій сцені в центрі Дрогобича. Афіші про проведення концерту«Соколів» розклеєні по місту вже впродовж двох тижнів. Михайла Задорожного це не зупиняє. Він надалі намагається завадити проведенню концерту. », – зазначили у штабі Романа Ілика. 

“Відповідну заяву про перешкоджання проведення запланованого заходу в місті вже подано до відділку Поліції”, - зазначає довірена особа Романа Ілика, Богдан Чума

У штабі Романа Ілика запевняють концерт ввечері, 19 липня, відбудеться!

Нагадаємо, у центрі Дрогобича концерт за участі гурту «Соколи» запланований сьогодні, 19 липня, о 18.00 біля пам'ятника Т. Шевченку.

Назад Джерело: Прес-служба кандидата в депутати до Верховної Ради України Романа Ілика
Социальные комментарии Cackle