01.04.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі керівників великих продуктових магазинів закликають розмістити «благодійні візочки»

У Дрогобичі керівників великих продуктових магазинів закликають розмістити «благодійні візочки»

Через запровадження карантину, чимало закладів та установ у Дрогобичі були змушені припинити свою діяльність. Таким чином багато сімей, які там працюють, залишились без роботи та фінансових надходжень.

- Окрім того, що коронавірус – пряма загроза не лише здоров’ю, а й життю громадян, ми зіткнулися з соціальною проблемою, коли через тимчасову втрату заробітку окремі громадяни, а подекуди й сім’ї залишилися без засобів на життя. А у цих сім’ях є діти. Тому ми мобілізували соціальні служби міста для надання таким громадянам допомоги - в першу чергу продуктами харчування. До цієї справи ми залучили представників бізнесу, яких закликали організувати збір продуктів харчування та предметів першої необхідності, – зазначив заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба. 

За словами посадовця, керівників таких торгових мереж як «Наш край», «АТБ», «Сільпо» та «Ромашка» закликали розмістити у своїх магазинах «благодійні візочки» для збору продуктів та речей з написом «Робіть добро – поділіться з потребуючими». Таким чином кожен, хто має можливість сьогодні допомогти – допоможе зібрати необхідні продукти чи речі для потребуючих. Увесь зібраний крам  соціальні служби розподілять між родинами та потребуючими, які перебувають у скруті.

 

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle