25.06.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі 914 учнів склали ЗНО з математики! Пункти тестування напередодні забезпечили засобами захисту

У Дрогобичі 914 учнів склали ЗНО з математики! Пункти тестування напередодні забезпечили засобами захисту

В Україні стартувала сесія ЗНО-2020р. Сьогодні, 25 червня, майбутні абітурієнти складали перший тест з математики. Як повідомив головний спеціаліст з питань загальної освіти відділу освіти Дрогобича Олег Войцеховський, у місті Котермака оцінювання з математики проходили учні Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця та Дрогобицького району.

- До ЗНО у Дрогобичі підготували 7 пунктів тестування – це школи та ліцеї міста. Безпосередньо сесію із математики учні складали у 5 пунктах тестування, - повідомив пан Войцеховський.

До участі в тестуванні з математики зареєструвалися 1200 осіб, однак, на пункти тестування 286 із них не прийшли. Таку ситуацію у відділі освіти Дрогобича коментують тим, що цьогоріч Міністерство освіти та науки напередодні видало розпорядження, яким дозволяє учням, які не мають наміру поступати цьогоріч у виші України не складати сесію ЗНО.

Загалом, за словами Олега Войцеховського, на цьогорічне ЗНО у Дрогобичі зареєструвалося 7 тисяч 393 особи.

Цьогорічна сесія ЗНО вирізняється тим, що складають її учні в умовах пандемії. Зважаючи на це усі пункти тестування напередодні забезпечили засобами індивідуального захисту, дезінфекторами та безконтактними термометрами. Засобів безпеки дотримуються, як педагоги так і учні, – наголошують освітяни. Санітарно-гігієнічні засоби Дрогобичу заздалегідь до першої сесії ЗНО скерував Львівський обласний центр оцінювання якості освіти.

Сьогодні тестування із математики пройшло із дотриманням усіх норм безпеки. Учнів у класах розсаджували за парти, які були розміщені одна від одної на відстані 1,2 метри. В одному класі тести писало не більше 15 осіб. Учасникам ЗНО перед входом у пункт тестування робили температурний скринінг, відтак вони мали бути в масках. Особи без масок та з підвищеною температурою тіла на ЗНО не допускалися. Щоправда, таких випадків не зафіксовано. Педагогам, які задіяні до сесії ЗНО, теж напередодні вимірювали температуру тіла і вони також мали перебувати в масці до кінця сесії, - повідомив пан Войцеховський.

Фінішуватиме ЗНО 17 липня. Щоправда, учням, які складатимуть тестування з німецької мови, доведеться їхати на тести до Львова.

Наталя Зелена


Социальные комментарии Cackle