04.03.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Цього року у Львівській області відремонтують 370 км доріг

Цього року у Львівській області відремонтують 370 км доріг

Львівщина отримала на ремонт доріг на 200 млн грн більше, ніж торік.

Про це сьогодні, 4 березня, під час апаратної наради повідомив директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Роман Кокотайло, передає прес-служба ЛОДА, пише видання Вежа.

Він зазначив, що за фінансовий ресурс обсягом 1 млн 148,9 тис. грн, планують відремонтувати 370 км доріг. “Щодо експлуатаційного отримання доріг, з 1 січня, дороги місцевого значення обслуговує 4 компанії. Протягом лютого на території області ліквідували ямковість по дорогах місцевого значення на загальній протяжності 112 км. Протягом березня згідно із планом плануємо охопити 820 км”, – розповів Роман Кокотайло.

Також відзначив, що у межах Львівської області три чверті доріг місцевого значення потребують ремонту.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що роботи з ліквідації ямковості активно продовжуються, тому рух транспорту здійснюватиметься у реверсному порядку.

Зокрема, такі роботи здійснюють на автомобільній дорозі М-10 Львів — Краковець в смт. Івано-Франкове суцільними картами. Учора розпочали влаштовування дорожнього покриття.

Роботи з ліквідації ямковості активно продовжуються, тому рух транспорту здійснюватиметься у реверсному порядку. Окрім того, продовжують ліквідовувати аварійну ямковість з використанням холодної асфальтобетонної суміші на інших автомобільних дорогах державного значення.

Социальные комментарии Cackle