25.05.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавець і Львівщина можуть стати потужним центром для оздоровчого туризму, - ЛОДА

Трускавець і Львівщина можуть стати потужним центром для оздоровчого туризму, - ЛОДА

Такі перспективи окреслив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод на своїй сторінці у Фейсбук, підсумовуючи результати засідання Клубу готельєрів та рестораторів Трускавця, яке відбулося 22 травня на базі гірськолижного комплексу «Буковиця». Організував зустріч голова правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько.

- Карантин наразі мусить тривати, але сезон для туристів продовжуємо готувати, - зазначив Юрій Холод, наголосивши: тішить, що маємо розуміння з представниками туристичного бізнесу Трускавця: попри економічні показники, насамперед важлива безпека персоналу і клієнтів. Для цього потрібно закупити наперед достатню кількість засобів захисту і дотримуватися всіх рекомендацій МОЗУ.

Для цього облдержадміністрація пропонує для туристичного регіону Східниця-Трускавець-Дрогобич-Моршин закупити та встановити ПЛР-лабораторію. Такі лабораторії потрібні в кожному туристичному регіоні країни.

- І про це також найближчим часом будемо звертатися до Уряду, бо ця програма потребує дофінансування. Крім протоколів, за якими мають працювати готелі в умовах адаптивного карантину, нам потрібно виробити чіткий план - що робити, якщо в закладі виявили людину з підозрою на коронавірус.

Учасники зустрічі погодилися з тим, що ця хвороба не зникне, на жаль, за місяць-два. Потрібно вчитися з нею жити. Відтак запит на оздоровлення тільки зростатиме.

Трускавець і Львівщина загалом можуть стати потужним науково-освітнім центром для оздоровчого туризму та кузнею кадрів для галузі. 

Юрій Холод нагадав, що ЛОДА направила до Уряду пропозиції щодо сприяння туристичній галузі: запровадити пільгові кредити, гарантувати допомогу в компенсації оплати праці, а також створити спеціальну державну програму, за якою скеровувати на санітарно-курортний відпочинок медиків, які на передовій боротьби з COVID-19, та осіб, які перехворіли, саме на українські курорти.


Социальные комментарии Cackle