09.09.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавчанин першим зауважив використання російського фото для промоції доріг на Львівщині

Трускавчанин першим зауважив використання російського фото для промоції доріг на Львівщині

Трускавчанин Андрій Пристай одним із перших викрив «прокол» львівського осередку партії «Слуга народу». Політична сила цими днями поширила інтерв’ю очільника Служби автомобільних доріг Львівщини Олега Берези, доповнивши його фотографією дорожньої розв’язки у російському Мурманську, - зазначає на своїй Фейсбук сторінці Андрій Пристай зазначив: «Продовження зашквару команди Зеленського у Львові, які рекламували свої гіперремонти доріг на фоні мокшанських автомобільних розв'язок». Чоловік припустив що це траса Омськ-Тюмень. Фото цієї дорожньої розв’язки і справді ще у липні 2018 публікував один з місцевих сайтів як ілюстрацію планованої нової розв'язки на трасі Омськ-Тюмень, зазначає видання zaxid.net. 

Нагадаємо, 7 вересня, на сторінці «Команди Зеленського у Львові» у Facebook виставили  інтерв’ю Олега Берези про ремонт обласних доріг, опубліковане на сайті «Форпост». Поширення супроводжувалося колажем з фото Олега Берези на тлі складної дорожньої розв'язки, хоча у самій публікації «Форпосту» такого колажу не було.

Уже після того, як користувачі Facebook звернули на використання російського фото, адміністратор «Команди Зеленського у Львові» заявив, що ілюстрацію взяли зі стокового сайту, зауваживши, що насправді такої розв'язки нема ні в Росії, ні в Україні.

Социальные комментарии Cackle