24.06.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Триває ремонт дороги до Східниці. Вартість одного кілометра - від 8 млн до 15,4 млн грн

Триває ремонт дороги до Східниці. Вартість одного кілометра - від 8 млн до 15,4 млн грн

У рамках Програми «Велике будівництво» ремонтуємо дорогу до курортного селища Східниця. Оновлений автошлях дозволить підвищити рівень безпеки дорожнього руху, покращити соціально-економічні зв'язки регіону та розвивати його курортний потенціал, - інформують у Службі автомобільних доріг Львівщини.

Нагадаємо, що у травні минулого року за результатами відкритих торгів  «Автомагістраль-Південь» отримала замовлення на поточний середній ремонт дороги державного значення Т-14-02 Східниця – Пісочна.

Сума контрактів становить понад 358 млн грн, - пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на портал публічних закупівель Prozorro.

За першим договором, компанія переможець відремонтує 33 кілометри дороги за 263 млн грн. Таким чином середня вартість реконструкції одного кілометра автошляху дорівнюватиме майже 8 млн грн. За договірною ціною, витрати фірми на зарплати працівникам становитимуть 4,6 млн грн (1,75% від суми закупівлі), а прибуток – 2,84 млн грн (близько 1% відповідно). 

За другим договором ремонтуватимуть 6,1 кілометр дороги, а його вартість 94,4 млн грн. У цьому випадку середня ціна ремонту кілометра дороги – 15,4 млн грн.

Гарантійний строк на основу дорожнього одягу становить вісім років, а на асфальтобетонне покриття – три роки.

ТОВ «Автомагістраль-Південь» належить одеситам Олегу Наливанному і Валерію Короткову.

сх2.jpg

сх4.jpg

сх3.jpg

сх5.jpg

сх6.jpg 

Социальные комментарии Cackle