26.08.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Стартувало будівництво об’їзної дороги до Трускавця, вартість робіт - 224 млн грн

Стартувало будівництво об’їзної дороги до Трускавця, вартість робіт - 224 млн грн

Сьогодні, 26 серпня, розпочали будівництво нового автошляху до Трускавця, яка з’єднає місто-курорт із Дрогобичем. 
 
Дорожники вже проводять земляні та підготовчі роботи, на об’єкті працює важка техніка. Роботи на дорозі заплановано завершити до кінця 2021 року, - інформує  пресслужба ЛОДА. 

- Нова ділянка  дороги Т- 14-02 Східниця – Пісочна дозволить здійснювати рух транзитного транспорту в обхід Трускавця. Це в свою чергу вбереже міські дороги від руйнування. Окрім того, новий обхід оминатиме карстові провалля, обвал яких призвів до руйнування автошляху. Тобто водії зможуть безперешкодно та безпечно пересуватись новою дорогою із двома однорівневими розв’язками, - наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Загальна сума будівництва – понад 224 млн грн. Цьогоріч з державного бюджету скерували  кошти у сумі 120 млн. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь».  

Нову дорогу протяжністю 3,8 км прокладуть від перехрестя між Модричами і Сільцем в об'їзд Трускавця і з'єднають з існуючою дорогою на Борислав в районі трускавецького озера.

Нагадаємо, що на думку фахівців, які багато років досліджують проблеми карстонебезпечних зон, об’їзний шлях до Трускавця є більш небезпечним, ніж існуючий. Керівник наукового центру ТзОВ «Інститут «Гірхімпром» Анатолій Гайдін стверджує, що проєкт нової дороги до міста-курорту складений з порушенням будівельних норм.

Ольга  КУЦ

Социальные комментарии Cackle