13.11.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Стартувала щорічна благодійна акція «Миколай про тебе не забуде!». Небайдужих закликають реалізувати дитячі мрії

Стартувала щорічна благодійна акція «Миколай про тебе не забуде!». Небайдужих закликають реалізувати дитячі мрії

До зимових свят рукою подати. А це означає саме зараз варто думати про втілення дитячих мрій до одного з найулюбленіших свят малечі – Святого Миколая. З особливим трепетом цього дня  щорічно чекають діти із малозабезпечених родин, діти-сироти та переселенці.  Благодійний фонд «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ закликає небайдужих долучитися до благородної місії - стати помічником Чудотворця  та взяти участь у акції «Миколай про тебе не забуде!».

Допомогти потрібно діткам із багатодітних та малозабезпечених родин, дітям переселенців та з зони ООС, діткам інвалідам. Усі вони щиро вірять, що святий Чудотворець втілить у життя їхні заповітні мрії та покладе під подушку омріяний дарунок. «Карітас» уже активно збирає дитячі листи до Святого та має список потребуючих дітей. У посланнях діти вказують свій вік, чим захоплюються та бажані подарунки.  Тож взявши один такий  лист – кожен із нас має чудову  нагоду реалізувати щиру заповітну дитячу  мрію. Керівник «Карітасу» отець Ігор Козанкевич наголошує -  допомогти можна і фінансово, зробивши пожертву в скриньку «Карітасу», або ж  принести солодощі (цукерки, шоколадки, соки) у благодійний фонд, також можна пожертвувати і канцтовари та іграшки: фарби, олівці, зошити, книги, тощо.

- Метою акції є допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість і  віру в чудеса тим малюкам, котрі цього потребують, бо є позбавлені батьківської турботи, або ж опинилися в складних життєвих обставинах,  - наголошує отець Ігор Козанкевич.

Творити добро просто – для цього потрібно лиш відкрити свої серця до милосердя. У «Карітасі» вірять - з допомогою небайдужих людей жодна дитяча мрія збудеться. Для більш детальної  інформації стосовно акції слід звертатися у БФ «Карітас»,  м. Дрогобич, вул. Чорновола, 4, або ж  телефонувати (03244)  2- 24-58.

 

Наталя Зелена 

карітас.jpg
Социальные комментарии Cackle