24.04.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Станьте донорами! Служба крові у Дрогобичі потребує негайної допомоги небайдужих

Станьте донорами! Служба крові у Дрогобичі потребує негайної допомоги небайдужих

Карантинні заходи повпливали на стан справ із донорською кров’ю, точніше її поповнення. Як повідомила Марта Сорока, завідуюча донорським відділом центру Служби крові в місті Котермака, в умовах карантину і відсутності транспортних сполучень між містами кількість донорів різко скоротилася. Їх практично немає.

сорока-1.jpg- У квітні 21 донор здав кров, це - крапля в морі. Буває, що й по три дні ніхто не зголошується здавати кров. Така ситуація лякає, оскільки донорська кров практично щоденно потрібна в медичні заклади нашого регіону, мова іде не лишень про лікарні Дрогобича, але й Самбора, Стрия, Борислава, Трускавця, - інформує Марта Сорока.

За словами медика, станом на 24 квітня центр Служби крові володіє лиш трьома гемаконами групи 4+, крові із фактором резус немає, які і крові групи 1, 2, 3. Такий стан речей лякає людей у білих халатах. Оскільки постачання донорської крові кожної хвилини може знадобитися постраждалим у ДТП, під час операцій, складних пологів. А ще препаратів крові потребують й онкохворі. Тому в Службі крові звертаються до небайдужих і просять ставати донорами.

Як наголошує Марта Сорока, якщо ви здоровийЇ\здоровата в останній рік не мали операцій, не робили тату, останні 2 місяці не хворіли, у вас немає гепатиту ВІЛ/СНІДу тощо – поснідайте добре і до 12.00 щоденно можете здати кров за адресою: м.Дрогобич, вул. Солоний Ставок, 2, дрогобицька філія Львівського обласного центру Служби крові.

Саме ваша кров може врятувати чиєсь життя!

 

Наталя Зелена


Социальные комментарии Cackle