27.05.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Сьогодні уряд затвердить ОТГ на Львівщині. До Трускавецької громади увійде 5 сільських рад

Сьогодні уряд затвердить ОТГ на Львівщині. До Трускавецької громади увійде 5 сільських рад

Сьогодні уряд має затвердити Перспективний план формування територій громад Львівської області. 

У порядку денному засідання Кабміну є проєкт розпорядження «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області». 

Зазначимо, що наприкінці лютого ЛОДА подала до Кабміну проєкт перспективного плану утворення громад. Але не всі громади Львівщини погоджуються із запронованим владою баченням адміністративного устрою регіону. ЛОДА і Кабінет міністрів пікетували громадяни, які не погоджувалися з тим, як «накроїли» адміністративний устрій на Львівщині. Однак до пропозицій людей не дослухалися. 

Що стосується міста-курорту, то пропонується формат «Великого Трускавця». З такою ініціативою у 2016 році виступив трускавецький мер Андрій Кульчинський, запропонувавши приєднання до міста, окрім Модрич й Станилі, також й Уличного, Доброгостова та Орова. Трускавецький мер жодними цифрами не оперував, з мешканцями не радився, громадських слухань не проводив. Очевидно, послуговуючись власною фантазією та меркантильними інтересами певних осіб, активно лобіював саме таку модель територіальної громади.

Ольга КУЦ

 

Социальные комментарии Cackle