18.09.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Скасовано рішення про передачу землі заповідника «Тустань» у приватну власність

Скасовано рішення про передачу землі заповідника «Тустань» у приватну власність

Держгеокадастр скасував рішення про передачу земельної ділянки заповідника «Тустань» у приватну власність - 0,12 га землі історико-культурного заповідника залишили у державній власності.

Про це учора, 17 вересня, повідомили на сторінці заповідника.

- Це сталося після широкого розголосу #SaveТустань, активної позиції багатьох небайдужих до Тустані людей, журналістів, активістів. Сьогоднішня перемога – це лише початок. Проблема, з якою зіткнулась «Тустань», є системною і для її вирішення потрібна залученість всіх сторін – держави, заповідників, музеїв. І ближчим часом ми плануємо докласти зусиль для того, щоб цей процес розвивався активніше, – йдеться на сторінці заповідника у Facebook.

Нагадаємо, що наприкінці серпня управління Держгеокадастру у Львівській області передало фізичній особі у приватну власність ділянку на території Державного історико-культурного заповідника «Тустань» нібито для ведення садівництва. Територія пам’ятки археології може бути виключно державною власністю історико-культурного призначення, її передача у приватну власність є протизаконною.

Социальные комментарии Cackle