27.08.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Школи Львівщини готують до старту навчання! Перший урок - про пандемію COVID-19

Школи Львівщини готують до старту навчання! Перший урок - про пандемію COVID-19

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило нові вимоги щодо навчання під час карантину. Аби відповідати усім критеріям, зараз у школах області триває активна підготовка до початку навчання, - інформує пресслужба ЛОДА. 

Так за вказівкою МОЗ у школах розробляють маршрути руху учнів, складають графіки уроків та закуповують усі необхідні засоби.

Забезпечення шкіл усіма необхідними засобами захисту та дезінфекції покладено на власників навчальних закладів. Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

- Що стосується дистанційного навчання, то ми виділили із обласного бюджету кошти на підвищення кваліфікації вчителів, а вчителі пройшли усі необхідні навчання. Станом на сьогодні лише Самбір перебуває у «червоній» зоні та готується до віддаленого навчання. У випадку загострення ситуації, кількість «червоних» територій може зрости, тому маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій, - наголосив Іван Собко.

За його словами при запровадженні дистанційного навчання навантаження на педагогів зросте.

-  Дистанційне навчання – це вимушена міра, якою доводиться послуговуватись при відсутності альтернативи. Так, воно неідеальне, багато моментів у ньому упущено, відсутня соціалізація дітей та бракує живого спілкування. Але з різних причин ми мусимо бути до нього готовими і підготувати до нього дітей, - прокоментував Іван Собко.

Також відомо, що навчання у школах області розпочнуть з освітнього уроку, на якому дітлахам розкажуть про коронавірус, шляхи протидії поширенню вірусу та говоритимуть про заходи захисту й безпеки.Социальные комментарии Cackle