23.02.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Ще троє людей на львівщині померли від грипу. Хворих закликають не ігнорувати лікарів

Ще троє людей на львівщині померли від грипу. Хворих закликають не ігнорувати лікарів

На Львівщині від грипу померли ще троє людей – 45-річний мешканець Львова, 47-річний мешканець Мостиського району і 78-річний чоловік з Яворівщини. Про це повідомив заступник керівника Львівського обласного лабораторного центру МОЗ Олег Когут, передає Zaxid.net.

Чоловіки померли у період 13-17 лютого від важких форм пневмонії, спричиненої вірусом грипу А, про що свідчать дані лабораторного дослідження. Водночас Олег Когут додав, що вони, як і інші троє людей, померлих від ускладнень грипу на Львівщині цьогоріч, мали супутні хвороби.

Раніше Олег Когут у коментарі Tvoemisto.tv наголошував, що люди, які мають хронічні захворювання і перебувають в групі ризику, обов’язково мають робити щеплення від грипу. А звертатись до лікаря потрібно, щойно з’явились ознаки застуди, адже так можуть починатись серйозні захворювання.

«Жодне інфекційне захворювання не буває легким, а особливо якщо його не лікувати або лікувати неправильно. Під симптомами застуди можуть ховатись багато інших захворювань – менінгіт, кір – вони починаються аналогічно до респіраторної інфекції. Тільки лікар може встановити діагноз і призначити належне лікування. Треба врахувати, що від вірусних хвороб у нас практично немає ліків. Переважно знімають симптоми, але які симптоми і як знімати, на що звернути увагу, які ліки дати, щоб не було ускладнень, – це робота виключно лікаря. В аптеці цього не зроблять, хоча ліків дадуть скільки завгодно на будь-які симптоми», – каже Олег Когут.

Загалом з початку року на Львівщині від грипу померли вже шестеро людей.

Социальные комментарии Cackle