19.05.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Шістнадцятилітня трускавчанка Поліна Бондар потребує нашої допомоги

Шістнадцятилітня трускавчанка Поліна Бондар потребує нашої допомоги

Мешканка Трускавця Поліна Боднар, дитина-інвалід від народження (підгрупа А), щоденно веде непросту боротьбу зі складними недугами. У дівчини десяток невтішних діагнозів, тож за свої 16-ть років життя, крім ліків та реабілітації Поліна не бачила нічого. 

У дівчини діагностували: спинно-мозкову грижу, ліпому, обширне органічне ураження кори головного мозку, парапарез нижніх кінцівок, оперована паралітична клишоногість, арахноїдальну кисту лобно-скроневої ділянки зліва, оперована з приводу рефлюкса, розумову відсталість, сильно виражена аутоагресія, спінальний сечовий міхур, гідроцефалія, порушення тазових органів, порушення мозкового кровообігу, вроджений вивих кульшових суглобів.

Як наслідок Поліна щоденно потребує медикаментозного та професійного лікування й реабілітації. Медикаменти для лікування дівчини в основному в Україні не виробляються, вони є імпортними і дорогими (Ізраїль, Італія, Польща, Німеччина).

Окрім щоденного прийому ліків Поліна займається в навчально-реабілітаційному центрі «Гармонія» (м. Борислав), періодично проходить курси лікування в клініці Козявкіна, двічі на день здійснюють Поліні інстиляції. Для підтримки стану дитини та забезпечення її належними ліками – родині потрібні чималі кошти. Їх рідним на лікування Поліни не вистачає. Тож родина дівчини звертається до небайдужих із проханням допомогти їм, тут будуть вдячні благодійникам за кожен внесок.
 
Кошти можна перераховувати на картковий рахунок у Приватбанку:

 
№ картки 4149 4991 4167 6963 в АТ КБ «Приватбанк»

РНОКПП одержувача 1914515769 МФО 305299

Одержувач Островець Поліна Пилипівна (бабуся, тел. 097-65-04-281).

Социальные комментарии Cackle