03.10.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Розгул наркоманії у Дрогобичі: громада б’є на сполох, влада закликає поліцію вжити заходів

Розгул наркоманії у Дрогобичі: громада б’є на сполох, влада закликає поліцію вжити заходів

На звернення депутатів міськради Тарас Кучма скликає термінову нараду за участі правоохоронних органів щодо реагування на проблему розвитку наркоманії у Дрогобичі.

У Дрогобичі на вулиці Євгена Коновальця розвивається торгівля наркотиками. Про це у вівторок, 2 жовтня, під час засідання сесії Догобицької міської ради повідомила депутат Марія Вітульська.

Депутат зазначила, що на її ім’я, як депутата по округу, надійшла заява від мешканців будинку №15, що на вул. Є. Коновальця, де вони просять керівництво міста вплинути на ситуацію, яка склалася. «Якщо раніше ситуація з наркоманією була більш критичною на вул. Самбірській, то зараз мікрорайон Є. Коновальця стоїть вище», — додала депутат міської ради Марія Вітульська.

-Я звертаюсь до вас: вплиньте на наших правоохоронців! У листі вказано, що мешканці будинків, які у під’їздах постійно віднаходять шприци, неодноразово зверталися в поліцію, однак ніякого реагування немає! Натомість люди самі спіймали «на гарячому» та зняли на фото осіб, які нелегально збувають наркотики у їхньому мікрорайоні », — наголосила Марія Вітульська.

Зі слів депутата, поруч з цими будинками є освітні заклади, тому батьки хвилюються за своїх дітей і просять вплинути на поліцію, зокрема на очільника Дрогобицької поліції полковника Андрія Біласа.

-У поліції не реагують на виклики. Коли мешканці телефонують правоохоронцям,аби ті затримали злочинців, то у них вимагають протокол та багато іншого, тим самим даючи час наркоманам втекти, — каже Марія Вітульська.

Підтвердив слова депутата Марії Вітульської і її колега Олег Балог, який зазначив, що на його адресу, як депутата, також надходили звернення від дрогобичан щодо розвитку наркоманії у місті.

А депутат Роман Курчик зазначив, що відповідальність за нелегальний збут наркотиків лежить також і на СБУ та прокуратурі, тому їх також потрібно залучати для вирішення цієї проблеми.

Заслухавши депутатів, міський голова Дрогобича Тарас Кучма зазначив, що така ситуація є неприпустимою. Відтак міський очільник доручив відповідним структурним підрозділам ДМР скликати на четвер, 4 жовтня, нараду за участі керівництва чи представників поліції, прокурату, СБУ, а також голів фракцій депутатського корпусу міської ради щодо негайного вирішення проблеми, яка склалася у мікрорайоні Євгена Коновальця та на інших вулицях Дрогобича.

Депутати Дрогобицької міської ради також вирішили, що вже на наступному засіданні сесії необхідно заслухати звіт керівника Дрогобицької поліції про роботу за останній період часу, оскільки ситуація, яка склалася у місті, є невтішною.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Социальные комментарии Cackle