16.01.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Ресторан «Золота гора» закрили після отруєння відвідувачів

Ресторан «Золота гора» закрили після отруєння відвідувачів

Ресторан відпочинкового комплексу «Золота гора» у селі Болехівці Дрогобицького району, у відвідувачів якого діагностували гострі кишкові інфекції, тимчасово закрили. Відповідне рішення виніс головний ветеринарний інспектор Львівщини, повідомила заступниця начальника управління Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Улашина, - пише Zaxid.net.

За її словами, остаточні причини отруєння відвідувачів ресторану ще не встановлено, епідрозслідування спалаху гострих кишкових інфекцій ще триває, але у ресторані виявлено низку недоліків і тому прийнято рішення тимчасово припинити його роботу, від 15 до 24 січня.

«Під час перевірки закладу було виявлено низку недоліків, зокрема, у ньому відсутній овочевий цех, у персоналу відсутній медичний огляд, він також не пройшов гігієнічне навчання, не на всі страви були представлені технологічні карти (своєрідна інструкція з приготування страви: при якій температурі готувалася, яка термічна обробка тощо), у холодильниках і морозильній камері були відсутні термометри тощо», – повідомила Олена Улашина.

Кількість хворих, у яких діагностували гострі кишкові інфекції, не збільшилася. Їх шестеро: п’ятеро пацієнтів після корпоративу звернулися по допомогу до лікарів Кам’янко-Бузької центральної районної лікарні і один хворий – до Львівської обласної клінічної лікарні. У всіх були схожі симптоми. Від госпіталізації вони відмовилися. Лікуються амбулаторно.

«Станом на сьогодні, 16 січня, інформації по збільшення кількості хворих, до нас не надходило», – каже Олена Улашина.

Нагадаємо, 11 січня працівники однієї з фірм з Кам’янки-Бузької, святкували у відпочинковому комплексі «Золота гора» корпоратив. 13 січня шість відвідувачів ресторану звернулися по допомогу до медиків. Вони скаржилися на розлади шлунково-кишкового тракту, підвищену температуру тіла, але від госпіталізації відмовилися.Социальные комментарии Cackle