30.10.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Рішення про зміну форми навчання навчальні заклади ухвалюватимуть самостійно

Рішення про зміну форми навчання навчальні заклади ухвалюватимуть самостійно

Дві території області потрапили до червоної зони – це Пустомитівський та Сокальський райони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно. Порядок дій, затверджений 1 вересня цього року, змушує навчальні заклади перейти на віддалену форму навчання, де рівень епіднебезпеки в червоній зоні.
   
Що стосується інших територій Львівщини – Дрогобича, Трускавця, Борислава, Стебника, то всюди вихід з канікул відбудеться в звичному режимі – діти до навчання приступають із 2 листопада. Однак, якщо кількість хворих зростатиме і місто чи район потраплять до червоної зони – навчальні заклади переходитимуть  на дистанційну форму навчання, інформує  пресцентр ЛОДА. Також про  дистанційну форму навчання буде йти мова  якщо в школі виявлять значну кількість  хворих на коронавірусну недугу. 

Якщо територія не потрапила до червоної зони, але в якійсь школі є інфіковані учні чи вчителі, заклад має ухвалити рішення про дистанційне навчання. Кожен заклад самостійно приймає рішення про перехід на ту чи іншу форму навчання. Ситуація із захворюваністю невтішна, адже ті дані, які ми отримуємо від департаменту охорони здоров’я, свідчать про зростання кількості хворих, - наголошує директор департаменту освіти та науки Олег Паска.

В кожному окремому випадку аналізуватимуть ситуацію, що склалась у закладі, беручи до уваги такі показники: кількість інфікованих дітей, кількість контактних, загроза навчальному процесу. Якщо інфікованими будуть кілька вчителів, які мають широке коло спілкування, то буде інший алгоритм дій, ніж якщо захворів, для прикладу, один учень.

 Кількість інфікованих учнів станом за зараз не є надзвичайно критичною. Із 287 тисяч школярів області, станом на сьогодні Covid-19 діагностували у трьох сотень, із загальної кількості працівників закладів освіти, яка становить 34 тисячі, коронавірус підтвердили у 950 осіб, - наголошує Паска. 
Дошкільна освіта працюватиме і далі в звичному режимі, дотримуючись карантинних заходів.

 Студенти вищих навчальних закладів до 15 листопада перебувають на віддаленому навчанні. 

Социальные комментарии Cackle