23.09.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Прокуратура повернула громаді Східниці землю, яка використовувалася незаконно

Прокуратура повернула громаді Східниці землю, яка використовувалася незаконно

У жовтні минулого року прокуратурою Львівської області виявлено факт систематичної несплати підприємством орендної плати за користування земельною ділянкою площею 5 га, вартістю понад 91 млн грн (землі для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування).

Як повідомила пресслужба прокуратури Львівської області, договір оренди було укладено між товариством та Східницькою селищною радою на 25 років.

Однак суб’єкт господарювання використовував землю, не сплачуючи упродовж останніх 3-ох років, орендної плати усупереч положенням земельного та цивільного законодавства, Закону України «Про оренду землі».

З метою усунення допущених порушень, органи прокуратури області пред’явили позов, який рішенням Господарського суду Львівської області від 06.02.2019, залишеним в силі постановою Західного апеляційного господарського суду від 13.06.2019, повністю задоволено.

Договір оренди розірвано, а вказані території повернуто місцевій громаді, а до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 18.09.2019 внесено відомості про розірвання вказаного договору.

Социальные комментарии Cackle