14.11.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Проект «Непочуті»: донести до наступних поколінь правду про трагічні сторінки історії

Проект «Непочуті»: донести до наступних поколінь правду про трагічні сторінки історії

У січні 2019 року Музей «Територія Терору» розпочав новий усноісторичний проект #непочуті. Його мета: зафіксувати та зберегти спогади безпосередніх очевидців подій 1930-1950-х років, щоб вони своїми голосами оповістили про трагічні сторінки історії наступним поколінням. Систематизувати і удоступнити їх в он-лайн архіві. #непочуті - продовження та розширення попереднього усноісторичного проекту музею "Жива історія".

Середина ХХ століття в історії України стала періодом масштабних соціальних катастроф. Упродовж тривалого часу голоси свідків нацистського та радянського насильств були проігнорованими, незручними, непочутими. Нині їхні оповіді — важливе джерело не лише для нашого усвідомлення травматичного минулого, а й кращого розуміння сьогоднішніх реалій.

мт2.jpg

Команда проекту задокументовує спогади оповідачів, більшість записів відбулись у Львові, також на Львівщині та Івано-Франківщині. Опрацьовуючи вже записані спогади - транскрибуючи їх, архівуючи, учасники проекту готові почути нових оповідачів.

Якщо ви або ваші близькі були свідками подій 1930-1950-х рр. у Львові чи будь-яких інших місцевостях України і готові оповісти про побачене просимо зголошуватись на номер +380 93 08 36 755 або за електронною адресою territoryterror@gmail.com

Социальные комментарии Cackle