19.04.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Правоохоронці Львівщини закликають громадян не порушувати виборче законодавство

Правоохоронці Львівщини закликають громадян не порушувати виборче законодавство

Від початку виборчих перегонів до поліції Львівщини надійшло 135 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства, усі вони були зареєстровані у Журналі єдиного обліку.

За результатами перевірок повідомлень було відкрито чотири кримінальних провадження, а також складено дев’ять протоколів про вчинення адміністративних правопорушень.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

-Я хочу застерегти громадян від вчинення під час волевиявлення таких дій, які можна кваліфікувати як порушення виборчого законодавства. Наприклад, не можна виходити з бюлетнем за межі виборчої дільниці, не можна фотографувати свій виборчий бюлетень, оскільки це є порушенням таємниці голосування, безпосередньо під час волевиявлення не можна нікого запрошувати до себе у кабінку. Не всі знають про це, але, якщо будуть такі повідомлення, поліція буде реагувати на них. Також під час першого туру виборів ми виявляли факти хуліганства на виборчих дільницях, деякі особи приходили голосувати у нетверезому стані – це також неприпустимо, - зазначив очільник поліції Львівщини генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

Нагадаємо, за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Повідомити про виявлені порушення виборчого законодавства можна, зателефонувавши на оперативну лінію 102 або звернувшись із заявою у територіальній підрозділ поліції.

У суботу, 20 квітня, в останній день перед волевиявленням громадян - «день тиші», заборонені будь-які агітаційні заходи, розміщення агітаційних матеріалів у ЗМІ, розповсюдження виборчих листівок, плакатів та іншої друкованої агітаційної продукції кандидатів у Президенти України.

Социальные комментарии Cackle