Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Працівникам бюджетних установ достроково виплатять зарплату за грудень

Працівникам бюджетних установ необхідно достроково виплатити заробітну плату за другу половину грудня 2015 року  та частково  компенсувати індексацію  зарплати.  На цьому наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час наради з керівниками РДА.

"Виплата заробітної плати достроково за другу половину грудня  повинна відбутися  у всій області", - сказав  Олег Синютка. Також голова ЛОДА  наголосив на тому, що необхідно  своєчасно затвердити місцеві бюджети 2016 року.

Окрім цього, під час наради директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків поінформував про виконання місцевих бюджетів області у 2015 році. А також окреслив першочергові завдання для районів та міст Львівщини та особливості бюджету на 2016 рік.  

"Насамперед ми побачимо певні зміни в оподаткуванні, - зазначив Олег Демків. - Зміниться також порядок фінансування професійно-технічних закладів, вищих навчальних закладів,  деяких медичних установ та процедура компенсації за пільгове перевезення пасажирів. Що важливо – планується запровадити прямі міжбюджетні відносини держбюджету із бюджетами об’єднаних територіальних громад".
Социальные комментарии Cackle