05.03.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, а дим - небезпечний для здоров’я людини

Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, а дим - небезпечний для здоров’я людини

Останніми днями почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі.

Впродовж останніх днів тижня з 25 лютого-4 березня рятувальники здійснили понад 120 виїздів на ліквідацію пожеж сухої трави та чагарнику.

Тільки за одну добу, 3 березня, на територіях районів та міст Львівщини зафіксовано 38 пожеж в екосистемах (горіння сухої трави на відкритій території) на загальній площі близько 36,85 га.

Найбільше пожеж сухої трави зафіксовано у Жовківському, Миколаївському, Самбірському, Сокальському, Пустомитівському, Яворівському та Жидачівському районах, а також у містах Новий Розділ, Стрий, Червоноград.

Необдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі всього живого і може спричинити лісову пожежу, яка здатна за лічені хвилини знищити не один гектар лісу. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у такі вітряні дні, як останні дні лютого та початок березня.

Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим - небезпечний для здоров’я людини.

Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями.

Социальные комментарии Cackle