03.09.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Поліція відкрила справу на чоловіка, який в Стебнику у гаражі в утримував 50 котів

Поліція відкрила справу на чоловіка, який в Стебнику у гаражі в утримував 50 котів

У Стебнику зоозахисники виявили гараж, в якому чоловік у клітках утримував десятки котів. Після розголосу і звернення у поліцію він перевіз котів у невідомому напрямку. Поліцейські розпочали розслідування за фактом жорстокого поводження з тваринами. 

Цей випадок утримання тварин в неналежних умовах виявила 1 вересня зоозахисниця зі Стебника Наталія Петрицин, - повідомляє Zaxid.net.

Жінка розповіла, що неподалік від гаража на вул. Сагайдачного у Стебнику вона разом з іншими волонтерами підгодовує безпритульних тварин. Каже, що чоловіка часто бачила, помічали його з котами біля гаража й місцеві мешканці. Як з’ясувалося, він проживає у Трускавці, а в Стебнику орендує гараж, приїжджав туди раз в день. Котів у клітках побачили через невелике віконечко, тварини голосно нявчали, стояв нестерпний сморід.

Після того, як зоозахисниця описала ситуацію у Facebook тієї ж ночі власник тварин вивіз їх невідомо куди. Камери спостереження о 0:45 зафіксували, як чоловік виносить тварин в клітках і мішках.

- Там було 8 кліток. Зараз їх є шість. Він тих всіх котів вивіз у двох клітках. Куди – невідомо. Ми хочемо це з’ясувати, для чого він збирає котів і тримає їх у клітках, — каже пані Наталя. 

Сусіди цього чоловіка розповіли, що він раніше утримував вдома близько 50 котів, також у клітках, але вони почали скаржитись через запах і він їх кудись перевіз, ймовірно, у гараж у Стебник. Після розголосу цієї ситуації багато жителів Трускавця і Стебника почали скаржитись, що у них пропали коти. 

Вчора, 2 вересня, у Трускавці створили комісію з представників міської ради, поліції, яка встановила особу чоловіка. Але наразі ні за місцем проживання, ні на роботі, ні в родичів його не вдалося знайти.

Социальные комментарии Cackle