01.07.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Політичне ноу-хау: кандидат у нардепи від ЗЕ водить по Дрогобичу собаку з агітацією

Політичне ноу-хау: кандидат у нардепи від ЗЕ водить по Дрогобичу собаку з агітацією

Кандидат в народні депутати по 121 виборчому округу від політичної партії «Слуга Народу» Орест Саламаха не припиняє агітувати навіть у час дозвілля. Гуляючи вулицями Дрогобича, він водить собаку, вдягнену у футболку з символікою політсили ЗЕ.

Про таке ноу-хау цього кандидата повідомив на своїй сторінці у Фейсбук журналіст «Українського радіо» Любомир Ференс.

Втім, це єдиний креативний підхід, який продемонстрував Орест Саламаха щодо передвиборчої кампанії. Всі інші дії – примітивні і прогнозовані: «порятунок» пам’ятника Іванові Франку у с. Нагуєвичі, збирання сміття у дрогобицькому парку культури, яке кандидат невідомо з якого дива назваввирішенням екологічних проблем. Ці потуги кандидата від ЗЕ супроводжує бравурна риторика «Час очистити країну на всіх рівнях!».

Користувачі мереж скептично відреагували на саморекламу Ореста Саламахи у Фейсбук і поставили кандидату запитання, на які він не спромігся відповісти.


к1.jpg

к2.jpg

Зазначимо, в інформації, оприлюдненій на сайті ЦВК, вказано, що Орест Саламаха є заступником директора з будівництва ТОВ "Буд Інвест Ком", безпартійний, проживає в селі Сокільники Львівської області.

Ольга  КУЦ

Социальные комментарии Cackle