03.12.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Погода на Львівщині погіршуватиметься

Погода на Львівщині погіршуватиметься

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у період 4 - 5 грудня очікується подальше зниження температури до 4 - 9º морозу вночі. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.

Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації. 


Щоб уникнути цього необхідно: 

- насамперед, не зловживати спиртними напоями; 

- обмежити перебування на вулиці та пересування поза межами населених пунктів; 

- відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів; 

- для перебування на вулиці використовувати відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), лице і руки змастити жирним кремом або риб’ячим жиром. 


При пониженні температури повітря, як правило, зростає кількість нещасних випадків, пов’язаних з порушенням абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів, електроприладів, що використовуються для обігріву приміщень, та пічного опалення, то ж радимо Вам: 

- уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном “104”; 

- не залишайте без нагляду ввімкненими газові та електричні прилади; 

- якщо Ви опалюєте свою домівку печами (грубками, котлами) на твердому паливі стежте за справністю пічного опалення, не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини; 

- не використовуйте для розпалення печей легкозаймисті речовини. 

У зв’язку із погіршенням погодних умов на території області: пориви вітру 15 – 20 м/с, місцями хуртовини, часом сніг, на дорогах слизько – ожеледиця, звертаємося до водіїв з проханням під час руху автотранспорту на дорогах області бути уважними та обирати безпечну швидкість руху. 

У зв’язку із можливим ускладненням дорожньої обстановки слідкуйте за повідомленнями Управління патрульної поліції у Львівської області, автодорожніх служб та рятувальників про стан проїзду на автошляхах області.


Социальные комментарии Cackle