24.02.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Петро Порошенко: Львівщина – локомотив розвитку України

Петро Порошенко: Львівщина – локомотив розвитку України

23 лютого, Глава держави Петро Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області підкреслив, що Україна поступово рухається до Європейського Союзу та НАТО, а Львівщина – це справжній локомотив розвитку України. Про це повідомляє інформаційне агентство ZIK.

«Я хочу подякувати Львівщині, тому що Львівщина – це той регіон, де нікого не треба агітувати за вступ до Євросоюзу і за вступ до НАТО. За даними соціологічних опитувань тут за ЄС готові проголосувати 82%. Я ніколи не коментую результати соціологічних досліджень, але де вони на Львівщині знайшли ті 18%, які проти, я не можу зрозуміти. За НАТО готові проголосувати 72%. Але ми будемо проводити роз’яснювальну кампанію», – сказав на Раді регіонального розвитку Львівщини Петро Порошенко.


Президент підкреслив, що запорукою успіху всієї країни буде чіткий план розвитку економіки, залучення інвестицій у галузі, які стануть потенційними точками прориву для економіки.

«Мова йде про агросектор, мова йде про IT-сектор, мова йде про промисловість і індустріалізацію, мова йде про інфраструктурні потужні проекти та мова йде про туризм. Інвестиції у ці сфери, я не маю жодного сумніву принесуть великі кошти. Це дозволить створити нові робочі місця. І це дозволить так само, як і складова децентралізації, відчутно підвищити рівень життя людей. Ми просто маємо ставити перед собою великі цілі і тоді єдність нашого народу, впевненість у своїх силах і впевненість у правильності обраного шляху призведуть нас до перемоги», – зазначив Петро Порошенко. Петро Порошенко на засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини. Фото: ZIK, Микола Тис

«Ми передали гроші громадам. Вперше за всю історію України, ми бачимо, що у зведеному бюджеті, загальна кількість коштів, які має Україна, то доля місцевих бюджетів, рахуючи субсидії та субвенції, вже складає більше 51%. А державного, відповідно, менше 49%. Дуже важливо, що ми наблизили владу і громадянина, владу і громаду. Тепер громадянину не треба їхати ні в область, ні у Київ. Все тут, на місці. На Львівщині за чотири роки вкладено понад 6,5 млрд грн у розвиток соціальної інфраструктури. Це понад шість тисяч об’єктів: 14 шкіл, 23 дошкільних навчальних заклади, 26 інклюзивних ресурсних центрів і так далі», – сказав Петро Порошенко.

Президент України також пожартував, що кілька років тому голова Львівської ОДА Олег Синютка «захопив його у заручники», щоб спільно знайти рішення для фінансування розбудови доріг в області. Зазначимо, що за останні чотири роки на території Львівської області збудувати та відремонтували понад 1700 км автошляхів.

«У той  час, поки інші області розкачувалися, то Синютка був як той справжній українець – "там би ще помідорчиків, ось тут". Львівська область є лідером з будівництва доріг. У 2014 році на будівництво доріг пішло 10 млрд грн, а вже у 2019 – 55 млрд грн», – наголосив Порошенко. 

«Зроблено перший крок у розвиток українських доріг. 60 % мешканців Львівщини говорять про те, що дороги в Україні покращились. Дорога економічного розвитку – це будівництво доріг та з’єднання населених пунктів якісним сполученням», – зазначив у своєму виступі Олег Синютка та додав, що у планах на 2019 – 2021 роки ввести в експлуатації більше двох тисяч нових інфраструктурних проектів і створити  15 тисяч нових робочих місць. 

Социальные комментарии Cackle