15.09.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Перевізники Львівщини піднімають ціни за проїзд

Перевізники Львівщини піднімають ціни за проїзд

Автотранспортні підприємства переглядають вартість проїзду на автобусних маршрутах приміського та міжміського сполучення в області. Про це повідомляє пресслужба Асоціації перевізників Львівщини, інформує ресурс ТвоєМісто.

В Асоціації пояснюють, що мінімальна вартість проїзду (тариф у першій зоні до 6 км) зросте до 10 гривень, а тариф на наступні зони зросте залежно від внутрішніх затрат кожного підприємства –  на 5-10% від існуючого тарифу станом на 1 серпня 2020 року.

Також в Асоціації заявляють, що вартість пального на ринку постійно зростає і досягла максимальних розмірів за останній рік. Також зростання розміру мінімальної заробітної плати із 1 вересня до 5 тис. гривень суттєво вплинуло на розмір податкового навантаження автотранспортних підприємств в умовах зниження прибутків. На додачу бідкаються перевізники вони змушені перевозити обмежену кількості пасажирів в автобусах, через карантинні норми.

За словами  голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійка, деякі підприємства уже змінили тарифи, як от Сокальське та Самбірське АТП. За його словами, до 20 вересня всі автотраспортні підприємства уже мали б перейти на нові тарифи.

Социальные комментарии Cackle