04.02.2021 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Пенсіонерка з Трускавця віддала телефонним шахраям 30 тисяч гривень – поліцейські встановлюють особи зловмисників

Пенсіонерка з Трускавця віддала телефонним шахраям 30 тисяч гривень – поліцейські встановлюють особи зловмисників

Телефонні шахраї видурили у двох пенсіонерок зі Львова і Трускавця понад 80 тис грн. Аферисти вимагали у жінок гроші нібито для порятунку родичів. 

Як повідомили у поліції Львівської області, 1 лютого до правоохоронців звернулася 84-річна трускавчанка, яка віддала шахраям 30 тис грн. За її словами, до неї зателефонував невідомий чоловік та назвався її сином. Він сказав, що потрапив у аварію, в результаті якої загинула жінка, а сам він перебуває в лікарні і йому потрібні гроші на лікування – 100 тис грн. За деякий час до помешкання жінки прийшов чоловік, якому вона віддала 30 тис грн. 

Того ж дня до поліції звернулася 72-річна львів’янка й повідомила, що віддала невідомим 35 тис грн та 600 доларів США. У пенсіонерки нібито вимагали гроші на лікування сестри, яка потрапила в аварію й потребує допомоги.

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження за обома злочинами й встановлюють причетних до шахрайства осіб. У схожих випадках мешканців Львівщини закликають, насамперед, телефонувати родичам, аби з'ясувати, чи з ними насправді щось трапилося.

Социальные комментарии Cackle