26.02.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Палії регіону не вгамовуються: палили суху траву на дачній ділянці – ледь не спалили колію

Палії регіону не вгамовуються: палили суху траву на дачній ділянці – ледь не спалили колію

Підпалювачі сухостою наражають на небезпеку себе, оточуючих та екологію. Як повідомив заступник керівника пожежної частини Трускавця Іван Сидорак, цими днями вогнеборці відвертали лихо в сусідньому місті Стебнику. Уся річ у тому, що на території дачних кооперативів невідомі підпалили сухостій. На відкритій території вітер швидко погнав полум’я у сторону залізничної колії. Відтак неподалік колії загорілися дерев’яні балки, які були поскладені там. Вони колись служили шпалами. 

- Утворився чорний стовп густого диму, вогонь рухався в бік колії. На благо перехожі помітили пожежу та викликали рятувальників. Так як підрозділ пожежної частини Стебника в цей час був на виклику, гасити полум’я прибули трускавецькі рятувальники. На щастя лихо відвернули вчасно, - повідомив пан Сидорак. 

За словами трускавецьких вогнеборців, за остані дні 4 рази виїжджали на гасіння сухої рослинності: її палили в Трускавці, Болехівцях, Гаях Нижніх.

Додамо, нещодавно від спалювання сухостою постраждав похилий мешканець Борислава. Чоловік палив суху рослинність на власному городі, відтак полум’я перекинулося на нього. З тяжкими опіками тіла та кінцівок його шпиталізували у міську лікарню.

 

Наталя Зелена


Социальные комментарии Cackle