16.05.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

П’ять днів до ЗНО: що потрібно знати абітурієнтам Львівщини

П’ять днів до ЗНО: що потрібно знати абітурієнтам Львівщини

Цьогоріч для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвались 354085 учасників, з них 25541 абітурієнт з Львівщини

- На Львівщині закінчився період підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, здійсненні всі організаійні заходи щодо забезпеччення цьоо процесу. Цього року понад 25 тисяч осіб будуть здавати ЗНО, випускників 11 класів у нас трохи більше 13 тисяч, - зазначила директорка департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. 


Право складати ЗНО мають також випускники минулих років, які цьогоріч складають 7% від загальної кількості зареєстрованих на Львівщині:

– Майже 2 тисячі – випускники минулих років, вони складають 7%. Для них підготовлені 110 пунктів тестування, найбільша мережа – 104 пункти – українська мова та література, – розповіла директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.


Директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти також нагадала абітурієнтам про важливі деталі:

- Всі мають знати в який пункт тестування вони мають прийти, треба знати де знаходится цей пункт і скільки часу необхідно затратити на доїзд. Вхід в пункт тестування буде здійснюватися з 10:15 до 10:50 години, з собою необхідно мати: сертифікат, оригінал паспорта, запрошення, дві ручки чорного кольору, дозволяється невелика пляшка води.


Усі інші речі - конспекти, нижки, флешки, телефони, навушники необхідно залишити в аудиторії для особистих речей.

 – Абітурієнти повинні знати, що в аудиторії є інструктори, які є для того, щоб допомагати, тобто вони інформують про час виконання завдання або скільки залишилось до кінця, – наголосила Лариса Середяк.


До слова, зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, а закінчиться 13 червня тестуванням з хімії.


Джерело: Галнет

Социальные комментарии Cackle