03.04.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Під час карантину найбільш вразливі верстви населення забезпечуватимуть продуктами

Під час карантину найбільш вразливі верстви населення забезпечуватимуть продуктами

Мінсоцполітики України спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ з 3 квітня 2020 року розпочинають роботу із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами, - повідомляє пресслужба ЛОДА. 

Протягом 2-3 тижнів продуктовими наборами буде забезпечено кожну область, зокрема Львівську. Орієнтовна вага одного продуктового набору становитиме близько 8-9 кілограмів. 

Координацію роботи в області здійснює департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації. 

Область отримає 15577 продуктових наборів для одиноких та одиноко проживаючих осіб старших 80-ти років, літніх осіб та осіб з інвалідністю, що потребують стороннього догляду.

Нагадаємо, що у Трускавці запрацював пункт збору речей для осіб, які опинились у складних обставинах в час карантину

Насамперед йдеться про самотніх людей похилого віку, одиноких матерів та людей з інвалідністю. Усі, хто потребує допомоги, мусять сигналізувати про це місцевій владі. У Трускавці працює «гаряча лінія» для людей, які опинилися в кризовій ситуації. Звертатися за номерами телефонів: 5-14-49, 5-44-58

А пункт збору речей для соціально уразливих категорій населення облаштовано у приміщенні комунального підприємства «Харчовик» за адресою: вул. Річки, 15.

Підприємці, волонтери та просто небайдужі мешканці міста можуть приносити ліки, засоби особистої гігієни та їжу, що не псується. Контактна особа – Ігор Пранник, телефон 067-706-16-49

Социальные комментарии Cackle