19.02.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Нову об’їзну дорогу до Трускавця будуватимуть вже цього року

Нову об’їзну дорогу до Трускавця будуватимуть вже цього року

Цей автошлях потрібно звести через провалля, яке утворилося неподалік міста. Досі є загроза, що частина траси Дрогобич – Трускавець може обвалитися. Наразі вирішують земельні питання і планують братися до роботи.

Про це розповів керівник служби автодоріг Львівщини Олег Береза в ефірі програми «Момент істини» на радіо «Львівська хвиля». 

Відповідно до постанови постанову Уряду на 2020 рік для Львівщини передбачено 442 млн грн на проведення ремонту та будівництва нових ділянок доріг. Роботи стартують вже з першого березня. Але лише на тих об’єктах, де вже готовий проект.

- Загалом можемо збудувати, відремонтувати та ввести в експлуатацію 280 км автомобільних шляхів. Це наша амбітна ціль. І нам цілком під силу її досягти за умови виділення необхідного фінансування, - зазначив керівник служби автодоріг Львівщини Олег Береза .

Нагадаємо, що нова траса в обхід Трускавця має пролягти через поля Модрич та вийти прямісінько навпроти бориславського озера. Такі результати виїзного засідання комісії, яка 19 квітня 2018 року працювала у районі та представила карту-схему території, через яку пролягатиме майбутня дорога до оздоровниці. Участь у засіданні цієї комісії взяли з десяток важливих та компетентних служб - Служба автомобільних доріг області, дрогобицького та бориславського РЕМів, газового управління, представники місцевого Укртелекому, дрогобицького водоканалу, проектантної фірми ТІП «Сінк плюс» з Києва, управління Держгеокадастру, сільський голова Модрич та представники влади району.

3.jpg

Социальные комментарии Cackle