13.02.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На сьогодні в Львівській області нема жодного пацієнта з підтвердженим діагнозом чи підозрою на коронавірус

На сьогодні в Львівській області нема жодного пацієнта з підтвердженим діагнозом чи підозрою на коронавірус

Ситуацію із можливим проникненням на Львівщину вірусу із Китаю обговорили сьогодні, 13 лютого, під час позачергового засідання комісії ТЕБ і НС, - повідомляє пресслужба ЛОДА.

- В області ситуація стабільна. На сьогодні в області нема жодного пацієнта з підтвердженим діагнозом чи підозрою на хворобу. Департамент також подав у міністерство потребу у засобах захисту для епідеміологів, а спостереження за пацієнтами протягом 14 днів можна провести у боксованих палатах. Медичний персонал, який контактуватиме з такими пацієнтами діятиме за чітко визначеними правилами, - зазначив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько. 

За його словами в інфекційній лікарні є 8 боксованих палат, що можуть забезпечити госпіталізацію перших можливих пацієнтів із зараженням. У випадку потреби забезпечити більшу кількість місць для хворих такою установою визначили госпіталь ветеранів у Винниках, що має повноцінне реанімаційне відділення. 

Комплексний план, що діє в області з 2019 року, передбачає швидке реагування на подібні загрози. Окрім того, в аеропортах, пунктах пропуску та залізничному вокзалі усі служби працюватимуть у посиленому режимі. 

За рішенням сьогоднішньої комісії затвердили план протиепідеміологічних заходів щодо унеможливлення поширення респіраторної інфекції. Представникам влади на місцях доручили підготувати свої плани реагування та проведення навчання для усіх дотичних структур.

 

 

Социальные комментарии Cackle