03.09.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщину, можливо, скерують півмільярда на капітальний ремонт доріг

На Львівщину, можливо, скерують півмільярда на капітальний ремонт доріг

Сьогодні під час пленарного засідання Верховної Ради України депутати підтримали в першому читанні за основу законопроект № 3991, відповідно до якого Львівській області можуть скерувати 589 млн грн на капремонт автошляхів, - інформує пресслужба ЛОДА. 

-За ці кошти плануємо відремонтувати майже 70 кілометрів автомобільних доріг в області. Законопроект готують до другого читання. З нетерпінням чекаємо, що депутати підтримають законопроект в цілому на наступному пленарному засіданні ВРУ і Львівщина отримає фінансовий ресурс, - наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

За його словами, також додатково понад 30 млн грн передбачається на будівництво моста через річку Східничанка з підходами в смт. Східниця. 

Нагадаємо, що кілька днів тому на засіданні сесії Львівської обласної ради депутат Михайло Задорожний повідомив, що дороги на Дрогобиччині цього року не почали ремонтувати. Із 33 млн грн, передбачених в обласному бюджеті на ремонт доріг у Дрогобицькому районі, не використано ні копійки, не відремонтовано жодного метра квадратного і жоден чиновник не поніс відповідальності. «Кошти не освоюються і не перерозподіляються на програми, які працюють, таке було лише за Януковича» - запевнив депутат.

Социальные комментарии Cackle