19.02.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині за один день спецоперації МОЗ вакцинували від кору 965 школярів

На Львівщині за один день спецоперації МОЗ вакцинували від кору 965 школярів

У Дублянській загальноосвітній школі I-III ступенів ім. Анатолія Жаловаги учнів щепили у тимчасовому кабінеті щеплень у школі

За один день спецоперації МОЗ на Львівщині, яка стартувала у понеділок, 18 лютого, і триватиме три тижні, в області вакцинували від кору 965 школярів, повідомила ZAXID.NET в.о. начальника відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров’я ЛОДА Любомира Кутневич.

За час спецоперації МОЗ планує щепити майже 50 тисяч школярів, які не мають щеплення від кору або мають лише одне. Утім, майже 12 тисяч школярів отримали щеплення від кору ще до початку кампанії.

Станом на 18 лютого майже у 300 школах Львівщини оголошено карантин через високу захворюваність на грип, ГРВІ та кір, тому вакцинація учнів у цих школах не проводиться. Лікарі сподіваються, що після закінчення карантину значно більше учнів шкіл вакцинуються і отримають надійний захист від кору, паротиту і краснухи, бо вакцина КПК бельгійського виробництва одночасно захищає від трьох небезпечних захворювань.

У Львові, за словами начальника міського управління охорони здоров’я ЛМР Володимира Зуба впродовж 18 лютого вакцинували від кору 203 учнів. А загалом не мають надійного захисту майже 13 тисяч школярів.

Від початку року на Львівщині на кір за первинними діагнозами захворіло майже 3,5 тисячі мешканців області: 2294 дітей і 1152 дорослих. Львівщина лідирує за кількістю хворих в Україні.

Социальные комментарии Cackle