05.11.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині відремонтували понад 300 км доріг: встановлено 440 дорожніх знаків, нанесено 530 м розмітки

На Львівщині відремонтували понад 300 км доріг: встановлено 440 дорожніх знаків, нанесено 530 м розмітки

Про завершення ремонтно-будівельного сезону автомобільних доріг у 2019 році на території області розповів сьогодні, 5 листопада, директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло, - повідомляє  пресслужба облдержадміністрації.

- Львівська обласна державна адміністрація упродовж усього року здійснювала активну роботу у напрямку ремонту та будівництва доріг області. Відтак, станом на сьогодні, відремонтовано 306,86 км автомобільних доріг, з них - на 202,55 км влаштовано суцільне асфальтобетонне покриття, - наголосив Роман Кокотайло.


Зазначимо, що роботи виконувалися на 400 ділянках автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності.

- Ми розуміємо, що найвища цінність у державі – це збереження життя людей. Тому дорожня безпека, безперечно, є одним із пріоритетів. Львівська обласна державна адміністрація і надалі продовжуватиме робити усе від нас залежне для того, щоб знизити травматизм на дорогах області, - додав Роман Кокотайло. 


За його словами, у межах ремонтної кампанії на території Львівської області нанесли 530,5 км горизонтальної розмітки.

Окрім того, на автомобільних дорогах встановили 440 дорожніх знаків, а також 2117 метрів погонних бар’єрного огородження.

Социальные комментарии Cackle