15.09.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині тривають рейди на неоформлених працівників! Уже виявили 45 осіб

На Львівщині тривають рейди на неоформлених працівників! Уже виявили 45 осіб

З 1 вересня на Львівщині стартувала кампанія щодо виявлення неоформлених працівників. За перші два тижні в області виявлено 45 нелегальних працівників, - інформують у головному управлінні Держпраці у Львівській області.

В управлінні стверджують, що найчастіше нелегальних працівників виявляють серед перукарів, продавців та кухарів. Перевірки відбулися у Львові, на Самбірщині та Стрийщині. Аналогічні рейди відбуватимуться й далі в усіх районах області.

- Працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника. Фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору тягне за собою штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати. До юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, які використовують найману працю та є платникам єдиного податку 1-3 групи, при виявленні порушення вперше застосовується попередження. У вчиненні повторного порушення такими особами застосовуються санкції у тридцятикартному розмірі мінімальної заробітної плати,» - йдеться у повідомленні Держпраці у Львівській області.

Социальные комментарии Cackle