22.03.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині ще в трьох місцях фіксуватимуть перевищення швидкості на дорогах

На Львівщині ще в трьох місцях фіксуватимуть перевищення швидкості на дорогах

З 25 березня патрульна поліція використовуватиме ще 25 додаткових пристроїв TruCam для фіксації швидкості руху на дорогах України, зокрема три – у Львівській області.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

На Львівщині з понеділка фіксуватимуть перевищення швидкості руху ще й на таких дорогах: Львів – Рава-Руська, Львів – Краковець, Львів – Шегині.


Загалом патрульна поліція використовуватиме додатково 25 приладів для вимірювання швидкості руху в 17 областях України. У такий спосіб кількість приладів TruCam, які використовуватимуть на українських дорогах, становитиме 75.


За словами Олексія Білошицького, на сьогодні від початку використання приладів TruCam уже складено понад 83 000 постанов щодо перевищення дозволеної швидкості руху.

Нагадаємо, з 16 жовтня 2018 року патрульна поліція починає притягувати до відповідальності водіїв за перевищення швидкості руху. На Львівщині прилади фіксації швидкості руху вже використовують на дорозі Київ – Чоп та Львів – Краковець, на «Західному обході Львова».

Джерело: Leopolis.news


Социальные комментарии Cackle