26.10.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині проголосувало понад 268 тисяч виборців. Явка трускавчан майже 40%

На Львівщині проголосувало понад 268 тисяч виборців. Явка трускавчан майже 40%

Місцеві вибори в Україні на стадії підрахунку голосів. За даними відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА – на Львівщині участь в голосуванні взяли 268 тис. виборців із 1,9 млн. виборців з усієї області.
 
Що стосується курортного Трускавця – явка виборців  склала до 40%. На більшості дільниць у день голосування спостерігалися чималі черги. Такий стан речей був зумовлений тим, що людей всередину намагалися пропускати по кілька осіб, щоб не допускати скупчень в час пандемії. Відтак чимало часу ішло на заповнення бюлетенів у кабінках. Однак, за чималими чергами, які створювали ілюзію переповнених дільниць – в загальному явка виборців на місцевих  перегонах  – доволі  низька. 
 
Аналогічна ситуація і в сусідньому Дрогобичі.   За попередніми даними Дрогобицької ТВК загальна явка виборців склала 36,7%. Загальна кількість виборців Дрогобицької ОТГ 85 887 осіб. Із них участь в  проголосували взяли 31 494 виборців.

Нагадаємо, за даними соціологічної групи "РЕЙТИНГ", на виборах міського голови Дрогобича лідирує самовисуванець Тарас Кучма. За нього віддали свої голоси 39,5% виборців. На другому місці із 25,9% голосів самовисуванець Андрій Веселий. Замикає трійку лідерів в перегонах на голову Дрогобицької ОТГ перегонів Михайло Задорожний від партії "Європейська Солідарність", у нього - 18,3% голосів

Социальные комментарии Cackle