16.09.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині понад 7 тисяч осіб змінили місце голосування

На Львівщині понад 7 тисяч осіб змінили місце голосування

Відділи ведення Державного реєстру виборців Львівщини 14 вересня завершили опрацювання звернень щодо зміни виборчої адреси (ВА). 

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів. 

Такі звернення, щоб змінити місце голосування на місцевих виборах 25 жовтня і могти обирати місцеву владу у тих громадах, де вони проживають, виборці мали можливість подавати з 1 липня до 10 вересня, - зазначила посадовиця. - Попри те, що на опрацювання звернень відведено 15 діб, працівники відділів ведення Реєстру Львівщини впоралися із завданням завчасу. 

За словами очільниці відділу адміністрування, усього за цей період було подано 7519 звернень до відділів ведення Реєстру області щодо зміни ВА. З них 4147 звернень (55%) подали дистанційно засобами Інтернет-зв'язку і 3372 (45%) - шляхом фізичного відвідування відділів ведення Реєстру. 

Зоряна Павлів зазначила, що 7144 звернення виборців щодо зміни ВА було задоволено (95%) і 375 (5%) - відмовлено. Відмови пов'язані, здебільшого, із некоректними даними, що подавалися дистанційно.


Социальные комментарии Cackle