20.11.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині під час Різдвяних свят посилять контроль за дотриманням санітарних норм у закладах харчування

На Львівщині  під час Різдвяних свят посилять контроль за дотриманням санітарних норм у закладах харчування

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський доручив посилити діяльність контролю та нагляду за дотриманням санітарних норм і безпечності харчування у закладах громадського харчування по всій області протягом усіх зимових свят.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА.

Перевірки закладів планують здійснювати спільно з громадськістю. 

У зв’язку з великою кількістю спалахів отруєння, із червня 2019 року провели 123 комісійні перевірки закладів харчування, у 121 з яких виявили порушення. 

- Протягом 2019 року у Львівській області зафіксовано 20 випадків спалахів гострих кишкових інфекцій. Відтак,за результатами обстежень зробили також 12 позапланових перевірок, іще 10 таких перевірок планують здійснити впродовж двох наступних тижнів, - розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Євгеній Баркит. 

Окрім того, в межах позапланових комісійних обстежень, обстежили харчоблоки закладів освіти, де забезпечено харчування дітей. Обстеженням було охоплено 486 харчоблоків шкіл, з яких у 55% виявлено порушення.

 

Відповідальність за здоров’я дітей та належне виконання санітарних приписів покладена на органи місцевого самоврядування.

 

-В області функціонує 872 дошкільних закладів, де навчаються 79 тисяч дітей, а також 1194 закладів середньої загальної освіти, де освітою охоплено 282 тисячі дітей. У цих закладах організовано харчування. Згідно із законом, відповідальність за організацію та забезпечення харчування несуть засновники цих навчальних закладів, тобто органи місцевого самоврядування, - зазначив т.в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Гайдук.

 

Очільник області доручив до 1 лютого провести комісійні огляди харчоблоків закладів освіти.

Социальные комментарии Cackle