04.10.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині навчають оздоровчих вправ Фалуньгун

На Львівщині навчають оздоровчих вправ Фалуньгун

Щонеділі незалежно від пори року чи погоди в самому центрі Львова, на проспекті Свободи, можна побачити декількох людей у жовтих куртках. Вони роблять незвичні вправи під спокійну музику та збирають підписи проти репресій однодумців у Китаї.

Вадим приїжджає до Львова з Червонограда вже близько п"яти років. Каже, хоче познайомити із практикою самовдосконалення Фалунь Дафа, а також – допомогти зупинити жорстокі репресії прихильників цього руху в Китаї, які вже 20 років проводить там керівна комуністична партія.
В основі Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) виконання п’яти комплексів енергетичних вправ традиційної гімнастики цігун, а також виправляння свого характеру згідно з принципами чесності, доброти та терпіння. При цьому Фалунь Дафа – не релігія, це цілісна система вдосконалення душі та тіла.


Користь медитації

Останніми роками зростає популярність медитативних практик. Медитація — це стан повного внутрішнього спокою й водночас ясної свідомості.
Новітні медичні дослідження свідчать про те, що медитація посилює концентрацію, знімає напругу, послаблює хронічні захворювання і, навіть, допомагає їх позбутися. У людей, які постійно займаються медитацією, з’являється потужна енергія, що підтверджено численними дослідженнями. Медитація допомагає призупинити старіння організму і прискорює процес його відновлення після травм і хворіб. Водночас не потрібні ні додаткові фінансові витрати, ні інтенсивні фізичні навантаження.

Однією з найпоширеніших у світі оздоровчих систем, де є медитація, стала практика Фалуньгун, (Фалунь Дафа). Результатом успішних занять за цією системою є оздоровлення та очищення організму, підвищення моральних якостей людини, поліпшення характеру відповідно до принципів: чесність, доброта, терпіння — основний принцип Фалунь Дафа

Практика фізичного й духовного самовдосконалення Фалуньгун почала поширюватися в Китаї в 1992 році. Її засновник, Майстер Лі Хунчжи, адаптував давні методи вдосконалення, які тисячоліттями таємно передавалися від учителя до учня, і зробив їх доступними для всіх людей.
Оздоровча практика Фалунь Дафа і її засновник, Майстер Лі Хунчжи, отримали широку підтримку від урядів і різних організацій. Про це свідчать коло 4000 нагород за особливий внесок у покращення фізичного та морального стану суспільства.

Репресії в КНР

У 1999 році Фалуньгун у Китаї займалося приблизно 100 млн осіб, що перевищило кількість членів комуністичної партії на той час. Ідеї Фалунь Дафа, що ґрунтуються на прагненні до духовного зростання протилежні матеріалістичній та атеїстичній ідеології комунізму. Через це тодішній голова керівної комуністичної партії Цзян Цземінь порахував це як загрозу для свого авторитарного правління й розпочав масові репресії.


Факти репресій компартія Китаю ретельно приховує. Вона використовує економічні й політичні важелі впливу на інші країни, щоби не допустити розповсюдження інформації про масштаби репресій, щоби виправдати переслідування і зганьбити Фалуньгун. У 2006 році міжнародні правозахисники оприлюднили відомості про масове насильницьке видаляння органів у в'язнів совісті — послідовників Фалунь Дафа. Ці злочини також засудив Європарламент і Конгрес США у своїх резолюціях. Нещодавно репресії у КНР засудив і Міжнародний трибунал у Лондоні

Навчання медитативним вправам, музика й відео до них — у вільному доступі на сайті: (0932074471)

Социальные комментарии Cackle