21.04.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині до правоохоронців уже надійшли повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

На Львівщині до правоохоронців уже надійшли повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

Усі повідомлення надійшли на оперативну лінію 102 та були внесені у Журнал єдиного обліку, поліцейські перевіряють інформацію.

Про це повідомила речниця поліції у Львівській області Світлана Добровольська.
В одному з повідомлень йшлось про те, що на одній з виборчих дільниць, розташованих у Франківському районі Львова, у мешканки нібито виник конфлікт з членами виборчої комісії.

Інші повідомлення стосувались незаконної, на думку заявників, агітації «за» чи «проти» одного з кандидатів на посаду Президента України, у Личаківському та Галицькому районах Львова, а також у Жовківському районі Львівської області.
Нагадаємо, на території Львівської області налічується дванадцять окружних виборчих комісій та 2136 виборчих дільниць. До охорони публічного порядку, а також оперативного реагування на порушення виборчого законодавства під час другого туру виборів Президента України на Львівщині залучено більше 8,5 тисяч правоохоронців. Спільно з працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області публічний порядок охороняють поліцейські Управління патрульної поліції Львівщини, військовослужбовці Національної гвардії України, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

Правоохоронці закликають усіх учасників виборчого процесу не порушувати виборче законодавство, бути взаємоввічливими та толерантними під час волевиявлення, а також не порушувати публічний порядок.

У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102 або звернувшись із заявою у територіальній підрозділ поліції.

Социальные комментарии Cackle