22.07.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині 17 осіб отримали по 200 балів на ЗНО. Серед них 2 дрогобичан

На Львівщині 17 осіб отримали по 200 балів на ЗНО. Серед них 2 дрогобичан

Основна сесія ЗНО успішно завершилась. Організацію сесії в особливих умовах забезпечили медики, освітяни, правоохоронці тощо, інформує прес-служба ЛОДА.

Атестати для випускників уже є в департаменті освіти, і сьогодні відділи освіти їх отримають – наголошує директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска. Випускники зможуть отримати атестати уже найближчим часом. Це важливо з огляду на те, що незабаром розпочнеться вступна кампанія.

Що приємно 17 осіб на Львівщині отримали по 200 балів із ЗНО, серед них 10 із математики і 7 осіб із фізики. До слова, такі бали отримали учні не лише Львова, а й області, зокрема Щирецької ОТГ та  Дрогобича. Що стосується Дрогобича - цьогорічними рекордсменами тут стали випускник Дрогобицького ліцею Микола Хлопик та випускник ліцею №16 – Михайло Броницький.

Двоє дрогобицьких школярів відзначилися подвійним максимальним результатом із Зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Набравши максимальну кількість балів за результатами складання ЗНО – 200 балів, хлопці не лише досягнули максимальної межі загальноукраїнської шкали оцінювання, а й встановили рекорд в історії складання ЗНО з фізики у рідному місті. Оскільки до цього року ніхто з дрогобицьких школярів з часу впровадження ЗНО з фізики не складав його на максимальну кількість балів – 200!

Найскладнішим цьогоріч було скасування пробного тестування, як для дітей так і для вчителів. Діти не мали можливості побути в реальних умовах проведення ЗНО, а вчителі не змогли попрацювати в аудиторіях і не допустити тих помилок, які були на основній сесії. У кожному пункті тестування чергували по 2 медика. Тільки у Львівські області брало участь понад 14 тис. педпрацівників у пунктах тестування - розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За її словами кількість тих, які запізнилися чи були недопущені через температуру значно менше, ніж торік. Меншою була і явка на ЗНО.

Зараз іще триває обробка матеріалів у Центрі оцінювання якості освіти. Але вже 24 липня починається додаткова сесія ЗНО.  


Социальные комментарии Cackle