11.06.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині 10 підприємств оштрафували за неоформлених працівників

На Львівщині 10 підприємств оштрафували за неоформлених працівників

У травні за неоформлених працівників на Львівщині оштрафували 10 підприємств більш ніж на 5 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з питань праці.

У травні цього року посадові особи Головного управління Держпраці у Львівській області винесено 73 постанови про застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про працю на загальну суму 10 454 069 гривень.

Зокрема, за порушення вимог абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України було винесено 10 постанов про накладення штрафу на загальну суму 5 026 050 гривень. Йдеться про неоформлення трудових відносин із 45 працівниками. Вони працювали в будівництві, охоронній, виробничій сферах та торгівлі.

Штрафні санкції передбачені у випадках фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

Окрім цього, Головним управлінням Держпраці у Львівській області впродовж травня було винесено 16 постанов про накладення штрафу за порушення вимог абзацу 3 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України,   23  постанови – за порушення вимог абзацу 4 частини 2 статті 265,  3  постанови – за порушення  вимог абзацу 6 частини 2 статті 265, 21 постанову про накладення штрафу за порушення вимог абзацу 8 частини 2 статті 265.

Назад Джерело: lviv.sq.com.ua
Социальные комментарии Cackle