04.10.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Дрогобиччині відзначили 25-річчя Благодійного фонду «Карітас»

На Дрогобиччині відзначили 25-річчя Благодійного фонду «Карітас»

Сьогодні, 4 жовтня, на Дрогобиччині відбулися урочистості з нагоди 25-ліття створення Благодійного фонду «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ».

Про це повідомляє ZIK.

Святкування відбулося в реабілітаційному центрі «Назарет», що розташувався в лісі неподалік Дрогобича, й розпочалися із вступного слова директора «Карітасу» о. Ігоря Козинкевича і молитви у храмі бл. мученика Омеляна Ковча, де освятили іконостас, створений польськими малярами. Відтак відбулася літургія, яку очолив єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ владика Богдан (Манишин). Йому співслужили священики дрогобицьких храмів.

З нагоди ювілею дрогобицький «Карітас» відзначив подякою голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, яку вручила колективу заступник голови ЛОДА – керівник апарату Маріанна Вільшанська.

У святкуваннях взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич, депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний.

У виступах і привітаннях було відзначено соціальне служіння «Карітасу» вразливим категоріям населення. Зокрема, представник тимчасово переміщених осіб з Криму розповів про велику роль, яку відіграв колектив «Карітасу» у житті переселенців, допоміг кримським татарам глибше пізнати українську культуру, а також ознайомити дрогобичан з кримсько-татарською культурою і знайти з ними порозуміння.

Прибулі на святкування гості з різних регіонів України ознайомились з роботою реабілітаційного центру «Назарет», спільнотою «Наша Хата», побажали колективу нових успіхів у служінні потребуючим.

Найактивніших працівників «Карітасу», а також тих, хто найбільше йому допомагає у здійсненні соціальної місії для добра людей єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії владика Ярослав (Приріз) нагородив грамотами. 

Социальные комментарии Cackle